Robíme potlač tričiek od 1 kusu. Ponúkame sublimačnú potlač, nažehlovanie FLEX/FLOCK, DTG a sieťotlač aj grafické spracovanie.

Sublimačná potlač

Technológia sublimačnej potlače využíva tlačové farby citlivé na teplo. Tieto farby sa pod vplyvom tepla stávajú súčasťou samotného materiálu. Vďaka tomu potlač nebledne a nepraská ani po mnohonásobnom praní. Sublimáciu realizujeme na polyesterové biele tričká. Takáto potlač je vhodná aj na športové dresy. Cena jedného trička so sublimačnou potlačou do veľkosti A4 je 12,00€.

Nažehlovanie FLEX, FLOCK fólie

FLEX technológiu  a FLOCK technológiu  využívame pri potlači rôznych bavlnených a iných materiálov, napr. tričká, mikiny, pracovné odevy, šiltovky a iné.
Zväčša ideálny spôsob, ako natlačiť 1 – 2 farebné jednoduché motívy (ako logo či text), bez farebných prechodov. Vysoká krycia vlastnosť, životnosť potlače je vysoká. Flex je veľmi tenká fólia, ktorú na dotyk takmer nepocítite. Flox má jemný semišový povrch s miernym vystupujúcim efektom.

DTG

Digitálna potlač, označovaná tiež skratkou DTG (z angl. direct to garment), je priama tlač na textil pomocou digitálnej technológie farbami na vodnej báze, čím je zaručená jemnosť potlače na dotyk.  Je vhodná najmä na textil zo 100% bavlny. Cena jedného trička s potlačou do veľkosti A4 je 14,00€.

Sieťotlač

Technológia sieťotlače sa vyznačuje vysokou kvalitou, rýchlosťou a presnosťou tlače až do najmenších detailov. Má výbornú stálosť farieb a je najtrvácnejšia spomedzi všetkých tlačových techník. Sieťotlač odporúčame v prípade, ak chcete potlačiť väčšie množstvo textilu. Vyžaduje totiž pomerne náročnú prípravu, ktorá sa premieta do celkových výrobných nákladov. Pri väčších množstvách (od cca 50 ks) je však rozhodne cenovo najvýhodnejšou metódou textilnej potlače.

 

Ceny sa môžu odlišovať od technológie tlače, množstva kusov a plochy potlače.

Cenník potlače na tričká, cena je vrátane trička, plocha potlače v cenníku je max A4. Celková plocha potlače môže byť aj väčšia. Pri odbere od 10 ks je cena individuálne vypočítaná.

DruhTyp potlačeCena
Biele športové tričko 100% polyestersublimácia12€ za kus
Bavlnené tričkoflex, flock14€ za kus
Bavlnené tričkoDTG14€ za kus
Bavlnené tričkosieťotlačminimálny odber 50 ks, cena dohodou